Menu
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM akty założycielskie, umowy, statuty, regulaminy KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
akty założycielskie, umowy, statuty, regulaminy
Zobacz więcejZadzwoń
SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE rozwody, podziały majątku wspólnego, Działy spadku ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA
SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE
rozwody, podziały majątku wspólnego, Działy spadku
Zobacz więcejZadzwoń
ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA za szkody łowieckie, gradobicia, wypadki przy pracy w rolnictwie WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI
ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA
za szkody łowieckie, gradobicia, wypadki przy pracy w rolnictwie
Zobacz więcejZadzwoń
WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI przez rolników, spółdzielnie, przetwórców, sprzedawców SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE
WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI
przez rolników, spółdzielnie, przetwórców, sprzedawców
Zobacz więcejZadzwoń

Alimenty Lublin - dobry prawnik

LUBLIN| PRAWO RODZINNE| ALIMENTY| ROZWODY| 

Kancelaria zapewnia kompleksową pomocą prawną w zakresie prawa rodzinnego. Nasz zespół w pierwszej kolejności analizuje problem Klienta, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie prawne. Wiemy, że w sprawach rodzinnych prowadzenie długotrwałego procesu nie zawsze jest zgodne z dobrem Klienta. W sprawach opiekuńczych kierujemy się przede wszystkim dobrem dzieci. Minimalizujemy stres i negatywne emocje związane ze sporem, jednocześnie dążąc do satysfakcjonującego rozwiązania sporu.

W sądzie, szczególnie w sprawach rodzinnych, bardzo istotne jest postępowanie dowodowe. Z tego powodu pomagamy Klientom gromadzić potrzebne dokumenty do sprawy, sugerujemy kolejne kroki i rozwiązania, dbając o jak najlepszy interes i zabezpieczenie Klienta w trakcie trwania procesu. Następnie przygotowujemy strategię procesową i przygotowujemy Klientów do ewentualnej rozprawy sądowej. Reprezentujemy Klientów w każdej instancji, tworząc pisma procesowe i występując przed sądem. Ponadto Klienci są w stałym kontakcie z prawnikiem prowadzącym ich sprawę.

 

ALIMENTY LUBLIN - pomoc prawna, pozew o alimenty, reprezentacja w sądzie

Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa rodzinnego, w sprawach alimentacyjnych, z uwzględnieniem następujących obszarów:

  • alimenty na dziecko,
  • alimenty na małżonka,
  • sprawy o podwyższenie i obniżenie alimentów,
  • egzekucja świadczeń alimentacyjnych,
  • uchylenie alimentów,
  • ustalenie wygaśnięcia obowiązku alimentacyjnego, 
  • wypłacenie wynagrodzenia za pracę małżonka drugiemu małżonkowi, 
  • dochodzenie roszczeń z tytułu zaspokojenia potrzeb rodziny, 
  • umowy alimentacyjne

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z ADWOKAT JUSTYNĄ JARENTOWSKĄ


Wieloletnie doświadczenie Kancelarii w rozwiązywaniu problemów prawnych to gwarancja obsługi na najwyższym poziomie. Jakość świadczonej pomocy prawnej to efekt posiadanej gruntownej wiedzy prawniczej, elastyczności we współpracy, a także cennej umiejętności poszukiwania praktycznych i pozostających w zgodzie z interesem Klienta rozwiązań.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom rzetelnej i skutecznej pomocy prawnej nawet przy najbardziej złożonym problemie. Wiemy, jak trudne i wyczerpujące emocjonalnie potrafią być sprawy rodzinne, dlatego bierzemy na siebie ciężar kompleksowego prowadzenia każdej sprawy od początku do końca. Zapewniamy również bieżące i szczegółowe informowanie na temat prowadzonej sprawy – każda traktowana jest priorytetowo. 

Kancelaria świadczy usługi nie tylko na terenie LUBLINA, ale również na terenie całego województwa lubelskiego. 

Beige Nude Simple Contact Us Instagram Post