Menu
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM akty założycielskie, umowy, statuty, regulaminy KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
akty założycielskie, umowy, statuty, regulaminy
Zobacz więcejZadzwoń
SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE rozwody, podziały majątku wspólnego, Działy spadku ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA
SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE
rozwody, podziały majątku wspólnego, Działy spadku
Zobacz więcejZadzwoń
ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA za szkody łowieckie, gradobicia, wypadki przy pracy w rolnictwie WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI
ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA
za szkody łowieckie, gradobicia, wypadki przy pracy w rolnictwie
Zobacz więcejZadzwoń
WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI przez rolników, spółdzielnie, przetwórców, sprzedawców SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE
WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI
przez rolników, spółdzielnie, przetwórców, sprzedawców
Zobacz więcejZadzwoń

O kancelarii


about-the-officeKancelaria Adwokacka Justyny Jarentowskiej jest dynamicznie rozwijającą się kancelarią adwokacką w Lublinie, oferującą szeroki wachlarz usług prawnych na terenie całego kraju. Kancelaria Adwokat Justyny Jarentowskiej oferuje rzetelną, kompleksową i w pełni profesjonalną obsługę prawną, dostosowaną do potrzeb i wymagań Klienta.

Zespół Kancelarii gwarantujne pełen profesjonalizm świadczonej pomocy prawnej, rzetelność i terminowość realizowanych usług. Niezwykle istotną rolę w naszej pracy przypisujemy bezpieczeństwu przechowywania informacji związanych z prowadzonymi przez nas sprawami oraz ochronie tajemnicy zawodowej. Nasze obowiązki realizujemy z najwyższą starannością, dzięki czemu proponujemy zawsze optymalne rozwiązania w sprawach, których się podejmujemy.

W ramach prowadzonej działalności Kancelaria zapewnia kompleksowe porady i usługi prawne z zakresu prawa cywilnego, rolnego, administracyjnego oraz gospodarczego. Odpowiemy na Państwa pytania, sformułujemy umowy, pozwy i wnioski, będziemy reprezentować Państwa interes podczas procesu sądowego. Oferujemy dogodne formy współpracy i rozliczeń.

Adwokat Justyna Jarentowska - O mnie

Absolwentka Prawa Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II oraz Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokat Izby Adwokackiej w Lublinie. Praktykę odbywałam w Ambasadzie RP w Hiszpanii oraz Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w sądach powszechnych w Warszawie i Lublinie a także w kancelariach adwokackich w Lublinie.

Kancelaria Prawa cywilnego  - zaufaj specjalistom

Sprawy spadkowe, podpisywanie ważnych umów handlowych czy cywilnoprawnych, sprawy rozwodowe, odzyskiwanie zaległości płatniczych, a także reprezentowanie klienta w walce o odszkodowania to tylko niektóre z usług, które świadczy Kancelaria Adwokacka w Lublinie.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Justyny Jarentowskiej świadczy pomoc prawną na rzecz klientów indywidualnych, firm oraz instytucji publicznych w zakresie prawa cywilnego, prawa rolnego, gospodarczego, handlowego, administracyjnego oraz prawa pracy, zarówno na etapie przedprocesowym (porady prawne, wydawanie opinii prawnych, sporządzanie umów) jak i procesowym (reprezentacja przed Sądami czy sporządzanie pism procesowych), a także na etapie egzekucji wierzytelności. Zdobyte przez lata doświadczenie, rzetelność oraz indywidualne podejście do każdego problemu, przekłada się na wysoki poziom usług prawnych.