Menu
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM akty założycielskie, umowy, statuty, regulaminy KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
akty założycielskie, umowy, statuty, regulaminy
Zobacz więcejZadzwoń
SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE rozwody, podziały majątku wspólnego, Działy spadku ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA
SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE
rozwody, podziały majątku wspólnego, Działy spadku
Zobacz więcejZadzwoń
ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA za szkody łowieckie, gradobicia, wypadki przy pracy w rolnictwie WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI
ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA
za szkody łowieckie, gradobicia, wypadki przy pracy w rolnictwie
Zobacz więcejZadzwoń
WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI przez rolników, spółdzielnie, przetwórców, sprzedawców SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE
WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI
przez rolników, spółdzielnie, przetwórców, sprzedawców
Zobacz więcejZadzwoń
Blog

Adwokat: Lublin - zaufani prawnicy

Szukasz skutecznego prawnika w Lublinie?


Dobry i zaufany rprawnik to taki, który z pełnym zaangażowaniem, dyskrecją i empatią wsłucha się w potrzeby klienta i poświęci tyle czasu ile potrzeba, aby mieć przekonanie, że proponowane rozwiązanie jest najlepsze z możliwych.

Jestem doświadczonym prawnikiem z Lublina, działającym na obszarze całego województwa lubeslkiego i przez wiele lat wyspecjalizowałam się w prowadzeniu spraw w wybranych obszarach prawa. Oferuję kompleksową obsługę prawną dla klientów z Lublina i okolic.

Jako dobry adwokat, kompetentny w różnych dziedzinach prawa zawsze stawiam na indywidualne podejście do klienta.

Co nas wyróżnia? 

To co nas wyróżnia, to skuteczność i indywidualne podejście. Każdego klienta i każdą sprawę staramy się traktować indywidualnie - nie ma dwóch identycznych spraw. W ten sposób budujemy z klientami długotrwałe relacje i mamy pewność, że proponowane rozwiązanie jest w danych okolicznościach najlepsze dla klienta.

Niezależnie od stopnia trudności sprawy do jej rozwiązania podchodzimy rzetelnie. Planujemy odpowiednią ilość czasu na wdrożenie się w detale sprawy oraz wyszukanie najlepszego rozwiązania.

Adwokat Justyna Jarentowska jako dobry prawnik poświęca zawsze niezbędny czas, aby przestudiować aspekty danej sprawy i przewidzieć potencjalne konsekwencje każdego z możliwych rozwiązań. Wnikliwa analiza bez rutyny pozwala na obiektywną ocenę korzyści i ryzyk związanych z określonym rozwiązaniem.

W naszej ocenie dobry i skuteczny prawnik powinien proponować rozwiązania prawne zbieżne ze strategią biznesową klienta. Dlatego z uwagą wsłuchujemy się mocno w słowa klientów, staramy się poznać ich główne cele i założenia biznesowe, aby proponowane rozwiązania nie ograniczały się jedynie do kontekstu danej sprawy, ale by były również zbieżne z głównym celem i zamysłem biznesowym.

Gwarantujemy profesjonalizm, skuteczność i troskę o Twoje indywidualne potrzeby.

Nowoczesny adwokat w Lublinie

W codziennej pracy w kancelarii wykorzystujemy nowe technologie, wspierające prace prawnika i obsługę klientów.

Obsługę prawną realizujemy nie tylko w Kancelarii czy bezpośrednio u Klienta, ale również zdalnie z wykorzystaniem narzędzi do transferu i przechowywania danych w chmurze jak dbając należycie o bezpieczeństwo danych. Z tego powodu, jako nowoczesny adwokat w Lublinie wykorzystujemy w pracy narzędzia sprawdzonych dostawców. W komunikacji online dostosowuję się do narzędzi preferowanych przez Klienta (mail, Teams, Zoom, Skype, telefon).

Zapraszam również do zapoznania się ze szczegółami w jaki sposób świadczę porady prawne online.

Nasze doświadczenie

Jako dobry prawnik w Lublinie adwokat Justyna Jarentowska prowadziła wiele spraw z różnych dziedzin prawa i oferuję skuteczną pomoc prawną. 

Lubimy dzielić się swoją wiedzą dlatego też zapraszamy do lektury naszego Bloga.

Zapraszam do kontaktu - Adwokat Justyna Jarentowska - Twój skuteczny prawnik.