Menu
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM akty założycielskie, umowy, statuty, regulaminy KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA PRAWNA FIRM
akty założycielskie, umowy, statuty, regulaminy
Zobacz więcejZadzwoń
SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE rozwody, podziały majątku wspólnego, Działy spadku ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA
SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE
rozwody, podziały majątku wspólnego, Działy spadku
Zobacz więcejZadzwoń
ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA za szkody łowieckie, gradobicia, wypadki przy pracy w rolnictwie WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI
ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA
za szkody łowieckie, gradobicia, wypadki przy pracy w rolnictwie
Zobacz więcejZadzwoń
WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI przez rolników, spółdzielnie, przetwórców, sprzedawców SPRAWY RODZINNE I SPADKOWE
WINDYKACJA I DOCHODZENIE WIERZYTELNOŚCI
przez rolników, spółdzielnie, przetwórców, sprzedawców
Zobacz więcejZadzwoń
Blog

PORADA PRAWNA LUBLIN - KOSZT PORADY PRAWNEJ

Porada prawna Lublin


Prawo to dziedzina, która dotyczy każdego z nas – bardzo prawdopodobne, że większość z nas będzie potrzebowała porady prawnej. Przepisy prawne określają i regulują wiele kwestii z naszego codziennego życia – m.in. sprawy rodzinne, zawodowe czy spadkowe.

W zderzeniu z zawiłymi przepisami prawa można czuć się nieco zagubionym, zwłaszcza jeżeli nagle i niespodziewanie wkroczą one do naszej codzienności. W takiej sytuacji warto zwrócić się o pomoc do profesjonalistów – takich jak adwokat Justyna Jarentowska.

Zmagasz się z kwestią prawną, która wydaje Ci się bardzo zawiła i nie masz pomysłu, jak podejść do tej sprawy, aby rozwiązać ją na swoją korzyść? Rozmowa z profesjonalistą sprawi, że wszystko stanie się o wiele prostsze i jasne. Zapraszamy do konsultacji w kancelarii Lublinie.

Doradztwo prawne - adwokat Lublin

Kontakt z Nami-2


Usługa doradztwa prawnego ma na celu rozwiązanie sprawy, z którą przychodzi klient, na jego korzyść, a także udzielenie mu pomocy w różnych kwestiach z nią związanych. Porada może więc obejmować analizę sytuacji pod kątem prawnym, objaśnienie jej, określenie niezbędnych do wykonania czynności, wyszukanie i zdefiniowanie najlepszych rozwiązań, a także pomoc w przygotowaniu różnego rodzaju dokumentacji.

 Kompleksowa porady prawne w Lublinie i okolicach


W naszej kancelarii adwokackiej świadczymy porady prawne zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Jesteśmy otwarci nie tylko na jednorazowe zlecenia, lecz także stałą współpracę, w tym obsługę prawną firm i klientów indywidualnych. Podczas udzielania porady zawsze mamy na uwadze przede wszystkim dobro naszego klienta – staramy się znaleźć rozwiązanie, które będzie jak najbardziej dla niego korzystne. Nasze porady są praktyczne, mają odniesienie do rzeczywistości, a ich celem jest jak najbardziej pomyślne zakończenie danej sprawy – zwłaszcza wówczas, gdy pod rozwagę wchodzą rozprawy sądowe. Jednocześnie zawsze staramy się wszystko klarownie wyjaśnić – dbamy o to, aby klient dogłębnie zrozumiał każdy aspekt kwestii, o której rozmawiamy.

Szeroki zakres porad prawnych


Zakres naszego poradnictwa jest szeroki. Miejscem działalności jest Lublin i okolice, a porady prawne odnoszą się do różnych dziedzin prawa. Porady prawne obejmują, między innymi, analizę i objaśnienie czynności, które należy podjąć, pomoc przy sporządzaniu dokumentacji, poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań prawnych. Staramy się, aby niekiedy zawiły język prawny stał się jasny i zrozumiały dla naszych klientów. Naszym klientom udzielamy pomocy w trudnościach wiążących się z prawem spadkowym, cywilnym, rodzinnym i opiekuńczym, administracyjnym, rolnym oraz gospodarczym. Niezależnie od tego, jakiej dziedziny życia dotyczy Twój problem, jest bardzo prawdopodobne, że będziemy w stanie Ci pomóc. Dzięki profesjonalnej, opartej na rzetelnej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, poradzie nawet bardzo skomplikowane sprawy staną się jasne, a ich korzystne rozwiązanie – jak najbardziej możliwe.

Porada prawna osobiście i zdalnie

Porady prawne w kancelarii adwokat Justyny Jarentowskiej  udzielane są w Lublinie przy ul. M. Curie - Skłodowskiej 32/4. Istnieje też możliwość uzyskania konsultacji prawnej w sposób zdalny. Zdalne porady prawne są udzielane przy uwzględnieniu preferencji Klienta: telefonicznie, mailowo, bądź poprzez spotkanie on line (wideokonferencję) z zastosowaniem ustalonego z Klientem sposobu komunikacji. W przypadku zdalnej porady prawnej, w sytuacji konieczności analizy dokumentów, niezbędne jest przesłanie koniecznej dokumentacji sprawy w sposób mailowy, po uprzednim uzgodnieniu z Kancelarią. Podczas zdalnej porady prawnej istnieje możliwość zlecenia Kancelarii dalszych usług prawnych: konsultacji prawnych, analiz, opracowania koniecznych projektów pism (wniosków, pozwów, skarg, apelacji, zażaleń, ugód i innych) jak również dokonanie uzgodnień co do przyjęcia pełnomocnictwa i reprezentacji w sprawie, w tym przed sądami powszechnymi w Lublinie i na okolicach.

Zawsze staramy się swoją wiedzę, popartą wykształceniem i doświadczeniem, skierować tak, aby nasze porady prawne przyniosły pożądaną satysfakcję.